loading
Mobil Çözümler

CepteISG - Saha Denetimi

İnternetsiz ortamda saha denetimi yapılabilmesini sağlar. Offline kayıtların PDF dosya biçiminde paylaşılmasını mümkün kılar.

Mobil cihazlardaki kayıtların, internete bağlanıldığında kurumsal veya WEB sunucuya aktarılması opsiyonuna sahiptir.

Sunucuya aktarılan veriler, bu ortamda detaylı raporlara, sorgulamalara ve grafik çıktılara dönüştürülür. Diğer bağlı modüllerle desteklenir ve uçtan uca takibi sağlanır.

Örneğin, İnternetsiz bir ortamda mobil cihazla gerçekleştirilen bir saha denetimine ait maddeler, ekli dosya (pdf) olarak paylaşılabilir, internet bağlantısı sağlandığında belirlenmiş sunucuya gönderilebilir, bu sunucuda bulunan İSGPro yazılımı sayesinde İSG Kurul toplantısına veya aksiyon havuzuna gönderilebilir. DÖF emri oluşturulabilir.

HEDEF KİTLE

Özellikle geniş çalışma sahalarına sahip işletmeler, şantiyeler, madenler ile düzenli internet erişimine sahip olmayan kuruluşlar tarafından tercih edilir. Kurumsal program kullanmaya yetkisi olmayan, denetim konusunda dış destek hizmeti alan kuruluşlar da, denetçilerin kullanması için bu uygulamayı tercih etmektedir.

Amaç - Kapsam & Kullanıcı Profili

Basılı formlara bağımlı kalmadan, fotoğraf ve diğer belgeleriyle tam bir saha denetimi yapılmasını sağlar. Denetim maddelerinin hızlı bir şekilde sunucuya aktarılmasına, ilgili ekiplerin bu maddelerle ilgili bildirim almasına ve hızlı aksiyon alınmasına olanak verir. İş güvenliği uzmanları, iç ve dış denetçiler, alt yüklenici sorumluları, şantiye yöneticileri tarafından verimliliği artırmak için kullanılır.

Sağlık ve güvenlik birimlerindeki tüm prosesler, yasal mevzuata uygunluk kriterleri esas alınarak, yazılım paketi bünyesindeki modüler yapı sayesinde rahatça yönetilebilmekte, iş akışındaki süreçler izlenebilir hale gelmekte, sistematik olarak depolanan verilerin esnek ve parametrik uygulama ara yüzlerinden sorgulanabilmesi / raporlanabilmesi sağlanmaktadır.

Dinamik kullanıcı-rol modeli sayesinde yazılıma sınırsız sayıda kullanıcı ekleme imkânı sunar. Uygulamanın ana kullanıcıları işyeri hekimleri, İSG birimi yardımcı sağlık personelleri, iş güvenliği departmanı çalışanları, insan kaynakları, bilgi sistemleri, üst yönetim kullanıcıları vb. olmakla birlikte; anonim ara yüzler ve son kullanıcı sağlık ve güvenlik portali modülü ile kısıtlı profillerin dışında tüm çalışanların hizmet alabileceği bir yapı sunar.GENEL ÖZELLİKLERİ
 • Mobil platformda ve Web ekranlarında
  WEB tarafı için Kullanıcı bilgisayarlarında hiç bir kurulum ve konfigürasyon gerektirmez (İnternet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox desteği)
  Dinamik ve güçlü altyapısı ile sektör bağımsız
  Çoklu şirket ve lokasyon desteği ile merkezi yönetim
  Kullanıcı dostu ara yüzler sayesinde hızlı ve kolay kullanım

 • Güçlü merkezi yetkilendirme modülü sayesinde çok güvenli
  Esnek ve gelişmiş sorgulama ara yüzleri
  Grafiksel raporlar, ofis uygulamalarına veri transferi
  Elektronik ortamdan yürütülmeye başlanan süreçler ile önemli ölçüde kağıt ve zaman tasarrufu
  Portal niteliğinde sade tasarım, iyi bir asistan


Modüller
 •  Saha Denetimi Planlama
 •  Saha Denetimi Uygulaması